HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?
Biz; Metpamid, IBU-600 gibi beşeri ilaçların da ürün profilinde yer aldığı, 1966 yılında kurulan, kuruluşunun ilk gününden itibaren kalitenin önemi üzerinde durarak, “İlaçta Kalitenin Mimarı” felsefesiyle yaklaşık 50 yılı aşkın bir süredir Türkiye ilaç pazarında yüksek kalitede ilaç ve 2004 yılından beri 21. yüzyılın yükselen alanı olan besin destek ürünleri alanında New Life Besin Destek Ürünleri’ni sunan Sifar İlaçları’yız.
BİZ KİMİZ?
Biz; Metpamid, IBU-600 gibi beşeri ilaçların da ürün profilinde yer aldığı, 1966 yılında kurulan, kuruluşunun ilk gününden itibaren kalitenin önemi üzerinde durarak, “İlaçta Kalitenin Mimarı” felsefesiyle yaklaşık 50 yılı aşkın bir süredir Türkiye ilaç pazarında yüksek kalitede ilaç ve 2004 yılından beri 21. yüzyılın yükselen alanı olan besin destek ürünleri alanında New Life Besin Destek Ürünleri’ni sunan Sifar İlaçları’yız.

New Life, 50 yılı aşan tecrübesi ile Omega 3 ürünleri ve vitamin-mineral ürünlerinde sektöre birden fazla farklı ve ihtiyaca yönelik yenilikçi ürün kazandırmıştır.”

 

trigleserit

İlk Biyoyararlanımı Yüksek Trigliserid Form Omega 3

New Life markası altında bulunan EFA, omega-3 (balık yağı) pazarına ilk trigliserid formda omega 3 ürününü (emilimi daha yüksek form) sunan markadır. Trigliserid form Omega-3 ürünleri, etil ester formda üretilen ürünlere göre 3 kat daha fazla biyoyararlanım sağlamaktadır. Bu sayede, daha az kapsülle daha fazla Omega-3 alınabilmektedir.

ifos

Omega 3’te ilk IFOS Kalite Onayı

New Life EFA, 2009’dan beri her seride IFOS (International Fish Oil Standarts – Uluslararası Balık Yağı Standartları) kalite onayı alan tek markadır.  Bu yenilikler sayesinde, Türkiye balık yağları pazarına yeni bir standart getirmiştir.

goed

GOED Omega-3 Kurucu Üyesi

Sifar İlaçları aynı zamanda 2006 yılından beri Dünya’da omega 3 alanında çeşitli araştırmaların yapılmasına ön ayak olan ve omega 3 ürünlerinin kalitesini arttırmaya çalışan GOED (Global Organization of EPA and DHA – Global EPA ve DHA Organizasyonu) kuruluşunun da ilk Türk kurucu üyesidir.

dha

En Yüksek Miktarda DHA İçeren Sıvı Balıkyağı

New Life EFA Liquid’in 5 ml’sinde 740 mg DHA ve 425 mg EPA bulunmakadır. Bu miktar Türkiye pazarındaki en yüksek DHA içeriğidir.

k12vitamini

İlk K2 Vitamini

Kemik ve kalp damar sağlığı üzerine etkileri bilimsel çalışmalarla gösterilmiş K2 vitamini, Türkiye’ye tüm dünya ile eş zamanlı olarak, New Life markası altında Mena K2 ürünü ile sunulmuştur.

4katg

İlk Aktif Form COQ10 (COQH)

Standart form CoQ10 (ubiquinon) ürünlerine göre 4 kat daha fazla biyoyararlanım sağlayan aktif form CoQH (ubiquinol) ilk kez CoEnz QH markasıyla kullanılmaya başlanmıştır.

dilalti

İlk Dilaltı B12 Vitamini

B12 Plus Methyl, Türkiye’nin dil altı formda ilk B12 vitaminidir. Dilaltı form, biyoyararlanım avantajı sunmaktadır.

sprey

İlk Dilaltı Sprey Form D Vitamini

Kolay kullanım ve yüksek biyoyararlanım sağlayan dilaltı sprey form, D vitamini ürünlerinde ilk kez NanoDitamin 3’te kullanılmıştır.

flikasit

İlk 4.Jenerasyon Aktif Folik Asit

Folifor Duo, Türkiye’nin ilk biyoyararlanımı yüksek metilfolat (aktif folik asit) ürünüdür.

dvitamini

İlk %100 Bitkisel D Vitamini

Natur D3, alglerden elde edilen D3 vitaminiyle kullanıcılara %100 bitkisel bir çözüm sunmaktadır.

New Life Besin Destek Ürünleri, bu alanda dünyadaki gelişmeleri takip ederek, yenilikçi ve toplum sağlığının korunması için ihtiyaç duyulan ürünleri en üst düzey kalitede sunmaya devam edecektir.

slider-alt_cizim

Neden Besin Destek Ürünü Kullanmalıyız?

  • Günümüzde besin destek ürünlerine duyulan ihtiyaç şu sebeplerle sürekli artmaktadır:
  • Tarımda sanayileşme ve artan nüfus yoğunluğu sebebiyle verimsizleşen topraklarda artık yeteri kadar vitamin-mineralden zengin besin üretilememesi,
  • Değişen yaşam koşulları ile hızlı tüketim ve fast food alışkanlığının artması,
  • Erken yaşlanma, kronik hastalıklar ve gelişim bozukluklarına yol açan oksidatif stresin hava kirliliğine bağlı olarak artması

Tüm bu olumsuz yaşam koşullarının artışı bizi, toplum sağlığını korumaya yönelik sorumluluk bilinciyle ürün seçimini her zaman titizlikle yapmaya yönlendirir.

New Life markası 2 ana temel üzerine kurulmuştur:

  • Kalite
  • Yenilikçi bakış açısı

New Life ürün profilinde farklı yaş grupları ve terapötik alanlar için omega-3 balıkyağları, vitamin, mineral, bitkisel ürünler ve antioksidan destekleri bulunur. New Life markası altında pazara sunulan tüm ürünler, en etkin formüllere sahip yenilikçi ürünlerdir ve farklı özellikleri açısından Türkiye besin destek ürünleri pazarında tektir.

Bir ilaç firması olmanın avantajıyla, besin destek ürünlerinin kalitesinde ilaç standartlarının korunmasına özen gösteririz. Ürünlerimizin ambalajında kolaylıkla okside olmayan, her kullanımda kapsülde tazeliği koruyan, hijyenik kullanım sunan blister ambalaj tercih ederiz. Yanı sıra kapsül formdaki tüm ürünlerimizde balık jelatini kullanırız. Balık jelatini en kaliteli kapsül formudur. Sığır jelatininin aksine sindirim sistemiyle uyumludur, kötü koku ve tat oluşturmaz bu yüzden rahatlıkla tüketilebilir.

Avrupa ve Amerika’da Üretim

Hammadde seçiminden, üretim yeri tespitine kadar her aşamada, en üst kaliteyi hedefleyip, dünyada bu alanda lider olan firmalarla çalışırız. Ürünlerimizin tamamı Amerika ve Avrupa’da, GMP kurallarına uyan tesislerde üretilir.

New Life markası için yeni bir ürün sunarken sıradan ürünler yerine etkinliği kanıtlanmış ve kendi alanında en üstün özelliklere sahip olan ürünleri seçeriz. Çok geniş bir ürün yelpazesiyle çalışmak yerine, daha az sayıda ama her biri kullanıcıların ihtiyacını maksimum seviyede giderecek şekilde ürün dizayn ederiz.